Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com

ČASTÉ DOTAZY

ČASTÉ DOTAZY

 

Kdy a kde se koná akce?

Akce HOUKAČKY se koná v sobotu 25.5.2024 od 10 do 18 hodin v Dobřichovicích na louce u řeky Berounky. Celá akce bude od zámku v Dobřichovicích až po lávku nad řekou Berounkou. 

Co je vlastně akce HOUKAČKY?

Festival Houkačky je určen pro malé i velké. Po celý den si budete moci prohlédnou záchranářskou, hasičskou, armádní a policejní techniku. Nebudou chybět dynamické ukázky práce složek IZS, vojenský výsadek z vrtulníku, práce vodních záchranářů, slaňování z mostu a další. Na akci budou také prezentována témata jako je ochrana dětí v online prostředí, obrana proti šikaně, protidrogová tématika, bezpečnost na silnicích a další. 

Kde lze zakoupit vstupenky?

Vstupenky je možné zakoupit přímo na místě. Platba pouze v hotovosti.

Kolik stojí vstupné?

Vstupné stojí 150 Kč pro dospělou osobu. Pro děti do 15 let, důchodce a ZTP zdarma. Část výtěžku z akce bude věnována Sboru dobrovolných hasičů Dobřichovice.

Kdo má na akci vstup zdarma?

Na akci mají zdarma vstup děti do 15 let, důchodci a ZTP.

Mohu si vstupenky rezervovat a následně fyzicky vyzvednout?

Vstupenky nelze rezervovat, můžete si je zakoupit přímo na místě, v den akce. 

Můžu z akce odejít a zase se vrátit?

Ano, můžete. Při vstupu dostanete náramek na ruku, se kterým se můžete kdykoliv v průběhu akce vrátit.

Jaký bude program na akci?

Program je celodenní a zahrnuje jak prohlídku techniky daných složek, tak v průběhu dne praktické ukázky jejich práce. Pro děti jsou na jednotlivých stanovištích připraveny soutěže a pohybové aktivity, kurzy, atd.

Možnosti dopravy na akci?

Pěšky, na kole, vlakem, autem nebo autobusem. Vlakem do Dobřichovic - dobrá dostupnost ze Smíchova či hlavního nádraží v Praze, či z opačného směru - z Berouna. Autem do Dobřichovic a doporučuje záchytné parkoviště na vlakovém nádraží. Dále pokračujte pěšky přes lávku přes řeku na ulici 5.května.

Kde můžu parkovat?

Využijte prosím záchytné parkoviště u vlakového nádraží. Pak stačí již jen přejít lávku přes řeku Berounku.

Prodává se na akci jídlo?

Ano, na akci budou připraveny dvě food zóny.

Můžu na akci se psem?

Ano, ale prosíme o ohleduplnost. Psi aby byli na vodítku a s náhubkem. Zároveň upozorňujeme na hluk a střelbu při dynamických ukázkách zúčastněných složek.